2021-05-18

Estee Lauder - niezwykła marka dla odważnych kobiet

Nadzwyczajna jakość, luksus przemawiający z każdego produktu i prawdziwa elegancja - to idealny opis niezwykłej marki kosmetycznej - Estee Lauder. Firma została założona w 1946 roku i słynie ze swojego technologicznego zaawansowania oraz nowatorskiego podejścia do wymagających klientów z branży beauty. Każdy element asortymentu to prawdziwa obietnica najwyższej jakości standardów doskonałości. Uzyskanie jakości i efektów stosowania pozostaje możliwe za sprawą szeroko zakrojonych badań na ogromną skalę, a także surowej ocenie produktów według ściśle ustalonych procedur. W ramach oferty klientki mogą liczyć na znalezienie ciekawych propozycji produktów do pielęgnacji skóry, makijażu oraz niezwykłe zapachy, które charakteryzują się skuteczności i delikatnością w jednym. Obecnie produkty marki Estee Lauder są sprzedawane w ponad 135 krajach całego świata, co potwierdza sympatię do nich przez nawet najbardziej wymagające kobiece gusta.


Prawdziwa rewolucja w świecie urody

Firma kosmetyczna Estee Lauder powstała z pasji założycielki, po której nosi imię. Estee od najmłodszych lat jako siostrzenica chemika i farmaceuty była związana z produkcją kosmetyków. Swoje pierwsze kroki w branży kosmetycznej postawiła bardzo wcześniej, kiedy to stworzyła pierwszy krem do twarzy. Atrybuty, jakie przyświecają marce Estee Lauder to pasja, wytrwałość w dążeniu do celu oraz poświęcenie. Rozwój firmy jest efektem działań samej założycielki, która osobiście odwiedzała największe salony kosmetyczne na terenie Nowego Jorku. Popularność na samym początku była zawdzięczana osobistym poleceniom danych klientek, dzięki czemu kosmetyki spotkały się bardzo szybko z ogromnym zainteresowaniem. Jednym z kultowych produktów marki jest podkład Estee Lauder. To nieodłączny element wyposażenia torebki i kosmetyczki każdej prawdziwej kobiety, a jego popularność nie maleje na całym świecie z kilku prostych powodów. Przede wszystkim wynika to z doskonałej jakości wykorzystywanych substancji do jego stworzenia oraz trwałości krycia, jaką możemy uzyskać za jego sprawą. Drugim bestsellerem firmy jest krem do twarzy. Jego codzienne użytkowanie doprowadzi do odrodzenia skóry na nowo. Warto zwrócić swoją uwagę również na damskie wody perfumowane od Estee Lauder, czy męskie wody kolońskie. Ich niezwykła kompozycja zapachowa to strzał w dziesiątkę. Warto również dodać, że te oraz inne produkty tej marki znajdziesz na stronie horex.

Dlaczego warto wybrać kosmetyki marki kosmetycznej Estee Lauder?

Rewolucyjnym elementem kariery założycielki marki, a zarazem chwilą, kiedy nastała ogromna szansa na dalszy rozwój firmy, stało się wyprodukowanie olejku do kąpieli o nazwie Youth Dew. Produkt urzekał swoim zapachem, który utrzymywał się na skórze nawet przez cały dzień. Na samym początku działalności założycielka nie miała do swojej dyspozycji dużego budżetu reklamowego. Samodzielne konsultacje i rozmowy z wieloma ekspertami z branży oraz proponowanie produktów w najbardziej znanych salonach kosmetycznych, doprowadziło do prawdziwej rewolucji. Konsumenci zaczęli dostrzegać niezwykły potencjał dostępnych nowości i nie tylko korzystać z nich, ale również polecać najbliższym. Wśród najbardziej popularnych pierwszych akcji promocyjnych marki Estee Lauder, należy wymienić rzadko stosowany w czasach powstawania firmy sposób. Mowa o rozdawanie darmowych próbek produktów wśród grupy potencjalnych klientów. Tak niewielka inwestycja doprowadziła do ogromnego wzrostu zainteresowania i chęcią zakupu produktów w formie pełnowartościowej. Dlaczego warto wybrać kosmetyki Estee Lauder? Przede wszystkim ze względu na ich niezwykłą jakość i elegancję, jaką reprezentują.

 

Zobacz także