Makijaż oczu czyli jak najlepiej malować oczy - Sprawdzone Sposoby Na Rzęsy - Wszystko w Jednym Miejscu!

Makijaż oczu czyli jak najlepiej malować oczy

Piękny makijaż to bez wątpienia marzenie wielu kobiet, dlatego często zastanawiają się jak ten idealny makijaż można wykonać, na jakie elementy trzeba zwracać uwagę, by rzeczywiście taki makijaż się udał. Wśród tych elementów, na które szczególnie zwraca się uwagę będzie makijaż oczu. Duże, pięknie podkreślone oczy przyciągają wzrok mężczyzn i mogą sprawić, że kobieta będzie czuła się dużo bardziej atrakcyjna w oczach Panów. Warto więc poznać sztuczki w zakresie wykonania makijażu, dzięki którym osiągnąć można wyjątkowe efekty i zachwycać spojrzeniem.

Miralash – Odżywka Numer 1 w Polsce

Wykonanie makijażu oczu dla wielu kobiet wydaje się bardzo trudne, szczególnie gdy chcą połączyć kilka różnych kolorów cieni i technik nakładania. Można porównać takie zadanie do pracy artysty. O ile użycie pomadki czy różu nie stanowi problemu, o tyle makijaż oczu staje się czymś więcej i dla wielu kobiet jest trudny do zrealizowania. Jednak dobrze pomalowane oczy mogą być największym atutem wykonanego makijażu, warto więc poświęcić im nieco czasu i wykonać taki makijaż z najwyższą starannością.

Dobry tusz do rzęs

Swoją istotną rolę w makijażu oczu będzie miał tusz do rzęs. Warto sięgnąć po taki produkt, dzięki któremu uda się nieco podnieś powieki i wyeksponować oczy. Rzęsy powinny być pogrubione, ale nie mogą być sklejone, każda rzęsa powinna być wytuszowana, warto zadbać o ich podkreślenie, ale bez przerysowania, które stanie się nienaturalne.

Odpowiedni róż

Róż do policzków nie jest bezpośrednio związany z makijażem oczu, ale jego wybranie również będzie bardzo istotne. Dobrze dobrany róż nie tylko rozświetli twarz, ale również będzie podkreślał i wzmacniał spojrzenie. Róż powinno się dobierać do koloru tęczówki.

W trakcie wykonywania makijażu oczu trzeba rzecz jasna zadbać również o stylizację brwi. Linia i grubość brwi to istotny element wpływający na wygląd twarzy. Dzięki nim poprawiać można proporcję i twarz będzie wyglądać jak nowa.

Cienie do oczu

Wreszcie można przejść także do najważniejszego elementu w zakresie makijażu oczu a więc cieni. Powinno się wybrać cienie, które będą dopasowane do naszej urody a także stylu jaki wybieramy na co dzień. Najlepszy wybór to cienie, które będą zbilansowane, tak by nie wyglądać jak kolorowa papuga. Warto dobrać kolory, które nie będą podobne do koloru tęczówki oka. Zadaniem cieni będzie wydobycie koloru tęczówki i uwidocznienie bieli oka. Łącząc w jednym makijażu różne kolory cieni warto zdecydować się na stonowane barwy, które będą dobrze ze sobą korespondować.

Anja
Cześć, fajnie że czytasz mojego bloga - jestem fanką zdrowego żywienia i odchudzania - udało mi się, teraz chcę pomóc Tobie. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, a wieczorami czytam krótsze i dłuższe książki.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu, podobał się?
Aktualna ocena to 0,00 / 5 , a głosowało na niego: 0
Będzie super, jeśli zostawisz nam mały feedback w postaci oceny: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Dodaj komentarz

Może Cię zainteresować:

Wpisz czego szukasz i naciśnij enter. Naciśnij ESC aby wyjść.

Do góry