Metody Przedłużania i zagęszczania rzęs - Sprawdzone Sposoby Na Rzęsy - Wszystko w Jednym Miejscu!

Metody Przedłużania i zagęszczania rzęs

Piękne długie, gęste rzęsy to marzenie każdej kobiety. Nie da się zaprzeczyć, że zalotne spojrzenie to dla wielu kobiet istotna zaleta, którą chcą pokazać przed mężczyznami. Nie powinno więc być zaskoczenia, że tak dużym zainteresowaniem cieszą się metody, dzięki którym możliwe staje się przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Warto je poznać i tym samym zadbać o piękne rzęsy, które staną się dla kobiety istotnym walorem w walce o względy mężczyzn.

Oferta salonów kosmetycznych

Udając się do salonu kosmetycznego można spodziewać się kilku propozycji jeśli chodzi o przedłużanie rzęs. Warto poznać kilka różnych rozwiązań, by spośród nich wybrać tą opcję, która będzie najlepsza dla konkretnej osoby.

Miralash – Najlepsza Odżywka Dostępna na Polskim Rynku

Gotowe rzęsy do przyklejania

Jeśli ktoś chce uzyskać tylko jednorazowy efekt, co będzie związane np. z jakąś ważną okazją to w tej sytuacji rozwiązaniem będą gotowe rzęsy do przyklejenia. Co ciekawe obecnie przygotowywane są w wielu różnych konfiguracjach i kombinacjach. Oprócz klasycznych długich czarnych rzęs pojawiają się takie z dodatkiem włosków kolorowych czy np. w formie wycinanek. Tego typu rzęsty nadają się jedynie do jednorazowego użycia. Nie można ich stosować na dłuższą metę.

Przedłużenie i zagęszczenie kępkami

Sztuczne rzęsy mogą być zbierane w kępki, które składają się z kilku sztuk. W czasie zabiegu przedłużania i zagęszczania owe kępki dokleja się do naturalnych rzęs. Jednak taki efekt może być przerysowany i nie zawsze będzie dobrze wyglądał. Kępki nie będą również dobrze współpracować z włoskiem naturalnym i dlatego pojawia się problem z uzyskaniem naturalnego wyglądu.

Technika 1:1. 2:1. 3:1

Technika tutaj wskazana to przedłużenia rzęs na zasadzie schematu ile rzęs przykleja się do jednej naturalnej rzęsy. W technice 1:1 do jednej rzęsy przykleja się jeden włos jedwabny. To metoda, która jest bardzo popularna ze względu na to, że daje najbardziej naturalne efekty i dlatego tak dobrze będzie się sprawdzać. W metodzie 2:1 oraz 3:1 jest już większe ryzyko, ponieważ zbyt duża ilość doczepionych rzęs będzie osłabiać rzęsy naturalne. Dlatego na takie rozwiązania lepiej się nie decydować.

Kocie oko

Metoda przedłużania na kocie oko polega na tym, że przedłuża się rzęsy w jednym, zewnętrznym kąciku oka. Dzięki temu spojrzenie robi się wyraźniejsze i jest lekko podkreślone. To co będzie niezwykle istotne w tym momencie to odpowiednie dobranie długości sztucznej rzęsy do oka, ponieważ tylko wtedy będzie można uzyskać rzeczywiście naturalny efekt. Ten zabieg nie będzie polecany, jeśli ktoś ma bardzo krótkie rzęsy.

Anja
Cześć, fajnie że czytasz mojego bloga - jestem fanką zdrowego żywienia i odchudzania - udało mi się, teraz chcę pomóc Tobie. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, a wieczorami czytam krótsze i dłuższe książki.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu, podobał się?
Aktualna ocena to 0,00 / 5 , a głosowało na niego: 0
Będzie super, jeśli zostawisz nam mały feedback w postaci oceny: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Dodaj komentarz

Może Cię zainteresować:

Wpisz czego szukasz i naciśnij enter. Naciśnij ESC aby wyjść.

Do góry