Metody Stylizacji i Regulacji Brwi - Sprawdzone Sposoby Na Rzęsy - Wszystko w Jednym Miejscu!

Metody Stylizacji i Regulacji Brwi

Piękno to ponadczasowa wartość, która zawsze jest w cenie. Nie powinno więc być zaskoczenia, że każda kobita chce wyglądać piękno, stara się o siebie dbać i dąży do tego, by w każdej sytuacji wyglądać perfekcyjnie. Obecnie kosmetyka daje nam całą masę różnych możliwości, dzięki którym łatwiej zadbać o osobiste piękno. Wśród tych zabiegów kosmetycznych, które wzbudzają zainteresowanie wymienić można również metody stylizacji i regulacji brwi. Warto więc zobaczyć jak te metody wyglądają, czym się charakteryzują.

Miralash – Metoda Na Gęste i Długie Rzęsy

Samodzielnie czy u kosmetyczki?

Stylizacją i regulacją brwi oczywiście zająć się może każda kosmetyczka. Czy jednak koniecznie trzeba iść do profesjonalnego salonu kosmetycznego, by zadbać o swoje brwi? Niekoniecznie, ponieważ jeśli tylko znajdzie się trochę czasu to bez większych problemów będzie można samodzielnie zająć się regulacją i stylizacją brwi.

Samodzielna regulacja brwi

Samodzielną regulację brwi należy rozpocząć od wyznaczenia idealnego łuku brwi. Wystarczy mieć cienki pędzelek albo ołówek, przykładamy go do płatka nosa i prowadzimy przez wewnętrzny kącik oka do brwi. W ten sposób będzie można wyznaczyć, gdzie łuk brwiowy będzie się zaczynał. Po tym wyznaczeniu będzie można usunąć te włoski, które będą po drugiej stronie patyczka czy pędzelka. Chcąc wyznaczyć koniec brwi należy przyłożyć patyczek do płatka nosa, by przeszedł przez kącik oka zewnętrzny aż do brwi. Wtedy będzie można wyznaczyć, gdzie znajduje się koniec łuku brwiowego i usunąć można będzie włoski po drugiej stronie patyczka.

Chcąc regulować brwi trzeba zadbać o ich rozczesanie jednocześnie pod ręką warto mieć również kostki lodu, którymi będzie można uśmierzyć ból po wyrwaniu niechcianych włosów. Będzie można również zadbać to, by likwidować zaczerwienienie. W trakcie wyrywania włosków skórę warto naciągnąć palcami, dzięki temu będzie to mniej bolesne. Włoski wyrywać trzeba zgodnie z kierunkiem tego jak rosną, nie pod włos. Jeśli włoski są zbyt długie to można je skrócić nożyczkami. W trakcie wyrywania włosków trzeba stanąć w pewnej odległości od lustra, by widzieć jak łuk brwiowy prezentuje się na tle całej twarzy.

Stylizacja brwi

Jeśli chodzi o stylizację brwi najczęściej stawia się obecnie na wykorzystywanie henny. To rozwiązanie, dzięki któremu po wyregulowaniu brwi będzie można podkreślić wygląd łuku brwiowego. Uzyskany w ten sposób efekt będzie utrzymywał się przez kilka kolejnych tygodni i sprawi, że brwi będą prezentować się doskonale. Również zastosowanie henny można zrealizować samemu.

Anja
Cześć, fajnie że czytasz mojego bloga - jestem fanką zdrowego żywienia i odchudzania - udało mi się, teraz chcę pomóc Tobie. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, a wieczorami czytam krótsze i dłuższe książki.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu, podobał się?
Aktualna ocena to 0,00 / 5 , a głosowało na niego: 0
Będzie super, jeśli zostawisz nam mały feedback w postaci oceny: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Dodaj komentarz

Może Cię zainteresować:

Wpisz czego szukasz i naciśnij enter. Naciśnij ESC aby wyjść.

Do góry