O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zwalczenia rutyny. Od samego początku koncentruję się na tym, aby przekazywać swoim czytelnikom wiedzę i rady, z których będą mogli czerpać korzyści. Publikuję, ponieważ lubię, ale i dlatego, że pragnę poprawiać swój warsztat – przez co jestem otwarty na różnego rodzaju uwagi, i poniekąd krytykę co oczywiste konstruktywną).
Czytaj i wymieniaj się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić kilka miłych minut, czytając na bardzo różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, która mnie dotycy. Oczywiście wszyscy posiadamy odmienny punkt widzenia i różne preferencje, dlatego zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się więc nad przekazaniem paru słów od siebie, również jeśli okażą się one negatywne – dzięki tego rodzaju uwagom mam możliwość się zdobywać nowe umiejętności.
Czy warto mnie czytać? Polecam przetestować na start parę tekstów – a gdt się spodobają, zachęcam do głębszego odkrywania bloga. Jest on dosyć spory, dlatego też mam nadzieję, że każdy będzie mógł wykopać tu coś dla siebie!