Przedłużanie Rzęs Fakty i Mity - Sprawdzone Sposoby Na Rzęsy - Wszystko w Jednym Miejscu!

Przedłużanie Rzęs Fakty i Mity

Moda na przedłużanie rzęs udziela się coraz większej rzeszy kobiet. Chcą one spełniać swoje marzenia o pięknych rzęsach, dlatego obok pielęgnacji tego czym natura je obdarzyła chcą również sięgać po te propozycje, dzięki którym będzie okazja poprawić wygląd rzęs. Jednak co do ich przedłużania pojawia się także sporo niejasności. Nieustannie budowane są różnego rodzaju mity na ten temat, warto więc rozważyć te najbardziej popularne kwestie i powiedzieć jak to wygląda w rzeczywistości.

Czy doklejanie rzęs niszczy rzęsy naturalne?

Decydując się na doklejenie rzęs trzeba liczyć się z tym, że będą one doklejone do tych naturalnie występujących. Nawet jeśli ktoś zdecyduje się na metodę 1:1 musi pamiętać, że dla naturalnej rzęsy będzie to dodatkowe obciążenie. Jeśli więc będzie tak, że rzęsy naturalne są słabe, kruche to doklejenie do nich sztucznej rzęsy może doprowadzić do ich zniszczenia. Warto o tym pamiętać i do przedłużania rzęs podchodzić racjonalne. Dlatego nie warto decydować się na techniki 2:1 bądź też 3:1. Które niekiedy również są proponowane.

Najlepsza Odżywka do rzęs według naszych testów to Miralash

Czy rzęsy trzeba stale uzupełniać

To prawda, ponieważ skoro rzęsa sztuczna doklejona jest do rzęsy naturalnej, która ma swój cykl życia razem z tą naturalną rzęsą również ta doklejona będzie wypadać. Dlatego około 50-60% sztucznych rzęs będzie trzeba doklejać co około 3 tygodnie

Czy doklejone rzęsy wyglądają sztucznie?

To zależy od tego jaka metoda zostanie wybrana. Jeśli ktoś zdecyduje się na doklejenie całych sztucznych rzęs bądź też na tak zwane kępki to rzeczywiście może obawiać się, że efekt nie będzie estetycznie doskonały i rzęsy będą prezentować się nienaturalnie. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się na najbardziej popularną obecnie technikę 1:1 to może liczyć na to, że profesjonalnie wykonany zabieg zagwarantuje, że rzęsy zostaną przedłużone i pogrubione w taki sposób, że uda się uzyskać zadowalający efekt estetyczny, nie będzie obaw o nienaturalny wygląd. Jeśli ktoś chce skorzystać z zabiegu przedłużania rzęs powinien postarać się o znalezienie kosmetyczki, która będzie w stanie dobrze taki zabieg zrealizować.

Czy doklejanie rzęst będzie nieprzyjemne/bolesne?

Jeśli zabieg będzie przeprowadzany przez profesjonalną kosmetyczkę kobieta nie powinna obawiać się żadnych przykrych doznań z tym związanych. Nie trzeba obawiać się dyskomfortu w trakcie zabiegu. Trzeba jedynie uzbroić się w cierpliwość, ponieważ zabieg jest zajmujący i żeby wykonać go profesjonalnie trzeba poświęcić mu sporo czasu. Jednak tylko w taki sposób uzyskać będzie można dobre efekty estetyczne.

Anja
Cześć, fajnie że czytasz mojego bloga - jestem fanką zdrowego żywienia i odchudzania - udało mi się, teraz chcę pomóc Tobie. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, a wieczorami czytam krótsze i dłuższe książki.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu, podobał się?
Aktualna ocena to 0,00 / 5 , a głosowało na niego: 0
Będzie super, jeśli zostawisz nam mały feedback w postaci oceny: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Dodaj komentarz

Może Cię zainteresować:

Wpisz czego szukasz i naciśnij enter. Naciśnij ESC aby wyjść.

Do góry